Les activitats extraescolars d’ESO i Batxillerat començaran el  dimecres 18 d’octubre i el divendres 20 d’octubre segons activitats.

ACTIVITATS

HORARI

AULA

 

Unihoquei/Bàdmintong/

Voleibol/

 

 

Divendres 15:00

 

Pavelló

(Fran Martínez)

 

Taller de Tècniques d’Estudi

 

Divendres 15:30

 

 

Biblioteca

 

Futbol-sala

 

Dimecres 15:30

 

 

Pavelló

(Manolo Torres)

 

Lliga de ping-pong

 

 

Divendres 15:30

 

Pavelló

(Manolo Torres)

 

Revista

i

Taller de Ràdio

 

Dimecres 15:30

 

Informàtica-3

(Jose Luís Matamoros)

 

Street

Dance

 

Divendres 15:30

 

 

Tatami

(Pablo Rufes)

Robòtica

i

Fotografia

 

Dimecres 15:30

 

1r ESO-A

(Albert)

 

El Racó de les Llengües

(Resolució de dubtes: Anglés,Valencià,Castellà)

 

A partir de NOVEMBRE:

Dimecres de 15.30 a 16.30h dijous de 17 a 18 h

 

1r ESO B

 

 

El Racó de les Ciències

(Resolució de dubtes: Matemàtiques/Ciències)

 

A partir de NOVEMBRE:

Dilluns i dijous de 17 a 18h

 

1r ESO B

 

3r Trimestre:

*Taller de Tamborada. (ESO)

 

*Taller Estudi de la matèria. (2n Batxiller)

*Taller del Món mitjançant l’experimentació. (2n Batxiller)

*Taller Biologia a les teues mans. (2n Batxiller)

 

 

Viatges Final de Curs (JUNY):

4t ESO: Tarragona / Port-Aventura / Ferrari Land

2n Batxiller: PRAGA, ROMA…

 

Ací vos podeu descarregar la informació.

Informació Activitats Extraescolars. 

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

M José Juste

Empresas Colaboradoras Ciclos Formativos

Calendario

mayo 2019

lun mar mié jue vie sáb dom
1
2
3
  • CELEBRACIÓN D. JESÚS PLA
  • CELEBRACIÓN D. JESÚS PLA
  • CELEBRACIÓN D. JESÚS PLA
  • 4º JORNADA MUSICAL COLEGIOS DIOCESANOS
4
5
  • FESTIVAL DE LA CANÇÓ VOCACIONAL (COR)
6
7
8
9
  • 4º DÍA DEL DEPORTE. MONCADA
10
  • 1º Y 2º - PUERTO DE VALENCIA
11
12
13
  • INFANTIL - VIALDEA
14
15
  • 6º DIA DEL DEPORTE. MONCADA
16
17
  • 6º COLEOLIMPIADAS
18
19
20
21
22
23
24
  • 5º - PEÑÍSCOLA
  • 3º Y 4º - CUEVAS DE LA VALL D'UXÓ
25
26
27
28
  • CONCIERTO CORO FIN DE CURSO
29
  • Sesión Evaluación FCT y Proyectos 2ºGS
30
31
  • Último día de clase 1ºGM y GS

mayo 2019

lun mar mié jue vie sáb dom
1
2
3
  • CELEBRACIÓN D. JESÚS PLA
  • 4º JORNADA MUSICAL COLEGIOS DIOCESANOS
4
5
  • FESTIVAL DE LA CANÇÓ VOCACIONAL (COR)
6
7
8
9
  • 4º DÍA DEL DEPORTE. MONCADA
10
  • 1º Y 2º - PUERTO DE VALENCIA
11
12
13
  • INFANTIL - VIALDEA
14
15
  • 6º DIA DEL DEPORTE. MONCADA
16
17
  • 6º COLEOLIMPIADAS
18
19
20
21
22
23
24
  • 5º - PEÑÍSCOLA
  • 3º Y 4º - CUEVAS DE LA VALL D'UXÓ
25
26
27
28
  • CONCIERTO CORO FIN DE CURSO
29
30
31

mayo 2019

lun mar mié jue vie sáb dom
1
2
3
  • CELEBRACIÓN D. JESÚS PLA
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

mayo 2019

lun mar mié jue vie sáb dom
1
2
3
  • CELEBRACIÓN D. JESÚS PLA
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
  • Sesión Evaluación FCT y Proyectos 2ºGS
30
31
  • Último día de clase 1ºGM y GS

Pastoral

Pastoral